
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 15 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Height | 950 µm |
| Material | Ceramic |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 0.7 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 587
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02572
Ext.Price$0.02572
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02572 | $0.02572 |
| 10 | $0.01286 | $0.12860 |
| 50 | $0.00989 | $0.49450 |
| 100 | $0.00887 | $0.88700 |
| 500 | $0.00795 | $3.97500 |
| 1000 | $0.00729 | $7.29000 |
| 3000 | $0.00668 | $20.04000 |
| 5000 | $0.00612 | $30.60000 |
| 10000 | $0.00561 | $56.10000 |
| 30000 | $0.00515 | $154.50000 |
