
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 pF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 950 µm |
| Material | Ceramic |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
| Tolerance | 5 % |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
Stock: 1299
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08720
Ext.Price$0.08720
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08720 | $0.08720 |
| 10 | $0.03505 | $0.35050 |
| 50 | $0.03280 | $1.64000 |
| 100 | $0.03069 | $3.06900 |
| 500 | $0.02317 | $11.58500 |
| 1000 | $0.02069 | $20.69000 |
| 3000 | $0.01607 | $48.21000 |
| 5000 | $0.01248 | $62.40000 |
