
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 680 nF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 950 µm |
| Material | Ceramic |
| Voltage Rating | 25 V |
| Tolerance | 10 % |
| Dielectric | X7R |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 12908
Distributors
pcbx
Unit Price$0.14980
Ext.Price$0.14980
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14980 | $0.14980 |
| 10 | $0.08822 | $0.88220 |
| 50 | $0.06369 | $3.18450 |
| 100 | $0.05606 | $5.60600 |
| 500 | $0.04335 | $21.67500 |
| 1000 | $0.03942 | $39.42000 |
| 3000 | $0.03459 | $103.77000 |
