
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Phosphor Bronze |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Tube |
| Voltage Rating | 200 V |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | PBT |
| Pitch | 1.25 mm |
| Current Rating | 1 A |
| Number of Positions | 9 |
Stock: 337
Distributors
pcbx
Unit Price$0.15244
Ext.Price$0.15244
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15244 | $0.15244 |
| 10 | $0.07622 | $0.76220 |
| 50 | $0.06987 | $3.49350 |
| 100 | $0.06405 | $6.40500 |
| 500 | $0.05872 | $29.36000 |
| 1000 | $0.05383 | $53.83000 |
| 3000 | $0.04935 | $148.05000 |
| 5000 | $0.04524 | $226.20000 |
| 10000 | $0.04147 | $414.70000 |
| 30000 | $0.03802 | $1140.60000 |
| 50000 | $0.03485 | $1742.50000 |
