
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 177 °C |
| Number of Pins | 6 |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Non-Compliant |
| Weight | 6.010099 mg |
| Test Frequency | 900 MHz |
| Bandwidth | 6 GHz |
| Operating Supply Voltage | 4 V |
| Max Supply Voltage | 4.5 V |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Supply Current | 20 mA |
| Gain | 11.3 dB |
| Operating Frequency | 0 Hz to 6 GHz |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| P1dB | 6.5 dBm |
| Noise Figure | 4.4 dB |
| Packaging | Reel |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
