| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 177 °C |
| Number of Pins | 4 |
| Packaging | Reel |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | |
| Interface | |
| Test Frequency | 900 MHz |
| Operating Supply Voltage | 4.1 V |
| Max Supply Voltage | |
| Min Supply Voltage | |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Supply Current | 20 mA |
| Gain | 19.5 dB |
| Noise Figure | 3.1 dB |
| RF Type | General Purpose Amplifiers |
| Operating Frequency | 0 Hz to 6 GHz |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
