
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Solder |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 5 mm |
| Number of Positions | 2 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 2926
Distributors
pcbx
Unit Price$0.40858
Ext.Price$0.40858
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.40858 | $0.40858 |
| 10 | $0.32237 | $3.22370 |
| 25 | $0.29283 | $7.32075 |
| 50 | $0.26600 | $13.30000 |
| 100 | $0.24163 | $24.16300 |
| 300 | $0.23147 | $69.44100 |
| 500 | $0.22174 | $110.87000 |
| 1000 | $0.20797 | $207.97000 |
| 3000 | $0.20707 | $621.21000 |
