(SN).jpg)
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Solder Pin |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Box |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 2.5 mm |
| Gender | Female |
| Connector Type | Receptacle |
| Number of Positions | 10 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 6532
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12422
Ext.Price$0.12422
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12422 | $0.12422 |
| 10 | $0.10964 | $1.09640 |
| 50 | $0.09677 | $4.83850 |
| 100 | $0.08441 | $8.44100 |
| 500 | $0.07362 | $36.81000 |
| 1000 | $0.06943 | $69.43000 |
| 3000 | $0.06547 | $196.41000 |
| 5000 | $0.06174 | $308.70000 |
