
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 1.25 mm |
| Number of Positions | 9 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 408
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07651
Ext.Price$0.07651
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07651 | $0.07651 |
| 10 | $0.06086 | $0.60860 |
| 50 | $0.05499 | $2.74950 |
| 100 | $0.04968 | $4.96800 |
| 500 | $0.04488 | $22.44000 |
| 1000 | $0.04055 | $40.55000 |
