
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Through Hole |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 2 mm |
| Gender | Male |
| Number of Positions | 24 |
Stock: 1239
Distributors
pcbx
Unit Price$0.47520
Ext.Price$0.47520
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.47520 | $0.47520 |
| 10 | $0.36931 | $3.69310 |
| 25 | $0.33970 | $8.49250 |
| 50 | $0.31247 | $15.62350 |
| 100 | $0.28742 | $28.74200 |
| 300 | $0.26438 | $79.31400 |
| 500 | $0.24318 | $121.59000 |
| 1000 | $0.22785 | $227.85000 |
