
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 2.5 mm |
| Number of Positions | 4 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 62
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01970
Ext.Price$0.01970
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01970 | $0.01970 |
| 10 | $0.00985 | $0.09850 |
| 50 | $0.00758 | $0.37900 |
| 100 | $0.00752 | $0.75200 |
| 500 | $0.00747 | $3.73500 |
| 1000 | $0.00740 | $7.40000 |
| 3000 | $0.00733 | $21.99000 |
| 5000 | $0.00725 | $36.25000 |
