
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 2.5 mm |
| Gender | Female |
| Number of Positions | 7 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 1088
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04972
Ext.Price$0.04972
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04972 | $0.04972 |
| 10 | $0.02486 | $0.24860 |
| 50 | $0.02234 | $1.11700 |
| 100 | $0.02007 | $2.00700 |
| 500 | $0.01803 | $9.01500 |
| 1000 | $0.01620 | $16.20000 |
| 3000 | $0.01495 | $44.85000 |
| 5000 | $0.01380 | $69.00000 |
| 10000 | $0.01274 | $127.40000 |
