
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Crimp |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 2.5 mm |
| Gender | Male |
| Connector Type | Receptacle |
| Number of Positions | 9 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 334
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03254
Ext.Price$0.03254
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03254 | $0.03254 |
| 10 | $0.02544 | $0.25440 |
| 50 | $0.02160 | $1.08000 |
| 100 | $0.01940 | $1.94000 |
| 500 | $0.01736 | $8.68000 |
| 1000 | $0.01630 | $16.30000 |
