
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Crimp |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 2.5 mm |
| Gender | Male |
| Number of Positions | 2 |
Stock: 2497
Distributors
pcbx
Unit Price$0.27283
Ext.Price$0.27283
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.27283 | $0.27283 |
| 10 | $0.24491 | $2.44910 |
| 50 | $0.21984 | $10.99200 |
| 100 | $0.18978 | $18.97800 |
| 500 | $0.16383 | $81.91500 |
| 1000 | $0.15727 | $157.27000 |
| 3000 | $0.15098 | $452.94000 |
| 5000 | $0.14494 | $724.70000 |
