
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 9.5 mm |
| Diameter | 9.5 mm |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Height | 9.5 mm |
| Material | Plastic |
| Packaging | Bulk |
| Lead Free | Lead Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | Unknown |
| Color | Black |
| Ambient Temperature Range High | 70 °C |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Shape | Round |
| For Use With | B3F and B3W Series |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
