
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Solder |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Non-Compliant |
| Pitch | 1.5 mm |
| Connector Type | Header |
| Number of Positions | 4 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 1367
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13764
Ext.Price$0.13764
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13764 | $0.13764 |
| 10 | $0.11883 | $1.18830 |
| 50 | $0.10475 | $5.23750 |
| 100 | $0.09233 | $9.23300 |
| 500 | $0.07750 | $38.75000 |
| 1000 | $0.06506 | $65.06000 |
| 3000 | $0.06060 | $181.80000 |
| 5000 | $0.05645 | $282.25000 |
| 10000 | $0.05258 | $525.80000 |
