(SN).jpg)
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Solder |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Box |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 2.5 mm |
| Gender | Male Pin |
| Connector Type | Header |
| Number of Positions | 9 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 2151
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13373
Ext.Price$0.13373
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13373 | $0.13373 |
| 10 | $0.11970 | $1.19700 |
| 50 | $0.10714 | $5.35700 |
| 100 | $0.09531 | $9.53100 |
| 500 | $0.08478 | $42.39000 |
| 1000 | $0.08084 | $80.84000 |
| 3000 | $0.07708 | $231.24000 |
| 5000 | $0.07350 | $367.50000 |
