
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Solder |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 2.5 mm |
| Number of Positions | 5 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 1075
Distributors
pcbx
Unit Price$0.23194
Ext.Price$0.23194
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23194 | $0.23194 |
| 10 | $0.20520 | $2.05200 |
| 50 | $0.18154 | $9.07700 |
| 100 | $0.16599 | $16.59900 |
| 500 | $0.15177 | $75.88500 |
| 1000 | $0.13877 | $138.77000 |
| 3000 | $0.12689 | $380.67000 |
| 5000 | $0.11603 | $580.15000 |
