
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 1.52 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Self Resonant Frequency | 2.5 GHz |
| Q Factor | 55 |
| DC Resistance (DCR) | 250 mΩ |
| Shielding | Shielded |
| Inductance | 27 nH |
| Current Rating | 500 mA |
Stock: 6
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03744
Ext.Price$0.03744
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03744 | $0.03744 |
| 10 | $0.01872 | $0.18720 |
| 50 | $0.01857 | $0.92850 |
| 100 | $0.01843 | $1.84300 |
| 500 | $0.01814 | $9.07000 |
| 1000 | $0.01785 | $17.85000 |
