| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Q Factor | 25 |
| Current Rating | 100 mA |
| Core Material | U |
| Self Resonant Frequency | 1.62 GHz |
| Inductance | 68 nH |
| DC Resistance (DCR) | 1.12 Ω |
| Test Frequency | 250 MHz |
| Height - Seated (Max) | 1.52 mm |
| Tolerance | 5 % |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
