
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 400 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Impedance | 10 Ω |
| Height | 300 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Width | 300 µm |
| Length | 600 µm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 300 mA |
Stock: 7014
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02172
Ext.Price$0.02172
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02172 | $0.02172 |
| 10 | $0.01086 | $0.10860 |
| 50 | $0.00835 | $0.41750 |
| 100 | $0.00747 | $0.74700 |
| 500 | $0.00669 | $3.34500 |
| 1000 | $0.00625 | $6.25000 |
| 3000 | $0.00584 | $17.52000 |
| 5000 | $0.00545 | $27.25000 |
| 10000 | $0.00509 | $50.90000 |
| 30000 | $0.00475 | $142.50000 |
