
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 600 µm |
| Width | 300 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 330 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 1.8 kΩ |
| Current Rating | 100 mA |
| DC Resistance (DCR) | 3.8 Ω |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Number of Lines | 1 |
| Core Material | Ferrite |
| RMS Current (Irms) | 100 mA |
| Series Resistance | 3.8 Ω |
| Schedule B | 8504500000 |
| Max Current Rating | 100 mA |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
