
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 600 mΩ |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Impedance | 125 Ω |
| Height | 500 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Width | 500 µm |
| Length | 1 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 200 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 4882
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01836
Ext.Price$0.01836
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01836 | $0.01836 |
| 10 | $0.00918 | $0.09180 |
| 50 | $0.00706 | $0.35300 |
| 100 | $0.00543 | $0.54300 |
| 500 | $0.00482 | $2.41000 |
| 1000 | $0.00427 | $4.27000 |
| 3000 | $0.00372 | $11.16000 |
| 5000 | $0.00352 | $17.60000 |
| 10000 | $0.00333 | $33.30000 |
| 30000 | $0.00320 | $96.00000 |
| 50000 | $0.00307 | $153.50000 |
| 100000 | $0.00287 | $287.00000 |
