
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 1.25 Ω |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Impedance | 1 kΩ |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Width | 500 µm |
| Length | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 250 mA |
Stock: 3523
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04588
Ext.Price$0.04588
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04588 | $0.04588 |
| 10 | $0.02294 | $0.22940 |
| 50 | $0.02109 | $1.05450 |
| 100 | $0.01939 | $1.93900 |
| 500 | $0.01783 | $8.91500 |
| 1000 | $0.01639 | $16.39000 |
| 3000 | $0.01507 | $45.21000 |
| 5000 | $0.01386 | $69.30000 |
| 10000 | $0.01274 | $127.40000 |
