BLM15PX221SN1D11
Manufacturer:
Murata
Mfr.Part #:
BLM15PX221SN1D11
Datasheet:
Description:
Ferrite Beads and Chips 0402(1005 Metric) SMD/SMT 220 Ω 1.4 A
ParameterValue
DC Resistance (DCR)100 mΩ
Number of Lines1
Impedance220 Ω
Tolerance25 %
RoHSCompliant
PackagingReel
Max Current Rating1.4 A
Max Operating Temperature125 °C
Min Operating Temperature-55 °C
Length1 mm