
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Impedance | 220 Ω |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 1.4 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Length | 1 mm |
| Width | 500 µm |
| Height | 500 µm |
Stock: 1360
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02772
Ext.Price$0.02772
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02772 | $0.02772 |
| 10 | $0.01386 | $0.13860 |
| 50 | $0.01066 | $0.53300 |
| 100 | $0.00954 | $0.95400 |
| 500 | $0.00854 | $4.27000 |
| 1000 | $0.00778 | $7.78000 |
| 3000 | $0.00709 | $21.27000 |
| 5000 | $0.00646 | $32.30000 |
| 10000 | $0.00588 | $58.80000 |
| 30000 | $0.00534 | $160.20000 |
| 50000 | $0.00485 | $242.50000 |
