
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 100 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | NP0 |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 250 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2455
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01430
Ext.Price$0.01430
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01430 | $0.01430 |
| 10 | $0.01133 | $0.11330 |
| 50 | $0.01005 | $0.50250 |
| 100 | $0.00892 | $0.89200 |
| 500 | $0.00805 | $4.02500 |
| 1000 | $0.00766 | $7.66000 |
