
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 15 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 1000 V (1 kV) |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 17
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02429
Ext.Price$0.02429
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02429 | $0.02429 |
| 10 | $0.01872 | $0.18720 |
| 50 | $0.01606 | $0.80300 |
| 100 | $0.01377 | $1.37700 |
| 500 | $0.01213 | $6.06500 |
| 1000 | $0.01125 | $11.25000 |
