
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 33 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 1000 V (1 kV) |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 455
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02227
Ext.Price$0.02227
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02227 | $0.02227 |
| 10 | $0.01709 | $0.17090 |
| 50 | $0.01468 | $0.73400 |
| 100 | $0.01261 | $1.26100 |
| 500 | $0.01116 | $5.58000 |
| 1000 | $0.01028 | $10.28000 |
