
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Through Hole |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 2.5 mm |
| Number of Positions | 3 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 569
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10714
Ext.Price$0.10714
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10714 | $0.10714 |
| 10 | $0.09524 | $0.95240 |
| 50 | $0.08467 | $4.23350 |
| 100 | $0.07783 | $7.78300 |
| 500 | $0.07154 | $35.77000 |
| 1000 | $0.06577 | $65.77000 |
| 3000 | $0.06077 | $182.31000 |
| 5000 | $0.05615 | $280.75000 |
