

| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 3.2 mm |
| Width | 2.5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 4 |
| Height | 750 µm |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 100 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.005 % |
| Load Capacitance | 12 pF |
| Series Resistance | 100 Ω |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 mΩ |
| Operating Mode | Fundamental |
| Packaging | Ammo Pack |
| Height - Seated (Max) | 0.75 mm |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
