
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 1 mm |
| Width | 500 µm |
| Height | 500 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 1 kΩ |
| Number of Lines | 1 |
| RoHS | Compliant |
| Tolerance | 25 % |
| Max Current Rating | 25 mA |
| Packaging | Reel |
| DC Resistance (DCR) | 1.6 Ω |
Stock: 2989
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00384
Ext.Price$0.00384
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00384 | $0.00384 |
| 10 | $0.00298 | $0.02980 |
| 50 | $0.00264 | $0.13200 |
| 100 | $0.00233 | $0.23300 |
| 500 | $0.00204 | $1.02000 |
