
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 550 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Impedance | 150 Ω |
| Height | 350 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Width | 300 µm |
| Length | 600 µm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 150 mA |
Stock: 232
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00221
Ext.Price$0.00221
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00221 | $0.00221 |
| 10 | $0.00163 | $0.01630 |
