
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 600 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 200 Ω |
| Height | 650 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Width | 500 µm |
| Length | 1 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 100 mA |
Stock: 482
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00634
Ext.Price$0.00634
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00634 | $0.00634 |
| 10 | $0.00317 | $0.03170 |
| 50 | $0.00283 | $0.14150 |
| 100 | $0.00252 | $0.25200 |
| 500 | $0.00221 | $1.10500 |
| 1000 | $0.00194 | $1.94000 |
| 3000 | $0.00185 | $5.55000 |
| 5000 | $0.00176 | $8.80000 |
