CBG100505U310T
Manufacturer:
FengHua
Mfr.Part #:
CBG100505U310T
Datasheet:
Description:
Ferrite Beads and Chips 0402(1005 Metric) SMD/SMT 31 Ω 300 mA
ParameterValue
DC Resistance (DCR)200 mΩ
Min Operating Temperature-40 °C
Impedance31 Ω
Height650 µm
Max Operating Temperature85 °C
Width500 µm
Length1 mm
Tolerance25 %
RoHSCompliant
PackagingReel
Max Current Rating300 mA