
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 200 mΩ |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 31 Ω |
| Height | 650 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Width | 500 µm |
| Length | 1 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 300 mA |
Stock: 3181
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00365
Ext.Price$0.00365
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00365 | $0.00365 |
| 10 | $0.00288 | $0.02880 |
| 50 | $0.00253 | $0.12650 |
| 100 | $0.00223 | $0.22300 |
| 500 | $0.00194 | $0.97000 |
| 1000 | $0.00184 | $1.84000 |
