
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 1.3 Ω |
| Length | 1 mm |
| Width | 500 µm |
| Height | 500 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 600 Ω |
| Number of Lines | 1 |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 100 mA |
Stock: 1051
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00950
Ext.Price$0.00950
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00950 | $0.00950 |
| 10 | $0.00475 | $0.04750 |
| 50 | $0.00365 | $0.18250 |
| 100 | $0.00281 | $0.28100 |
| 500 | $0.00250 | $1.25000 |
| 1000 | $0.00223 | $2.23000 |
| 3000 | $0.00196 | $5.88000 |
| 5000 | $0.00181 | $9.05000 |
| 10000 | $0.00167 | $16.70000 |
| 30000 | $0.00158 | $47.40000 |
| 50000 | $0.00149 | $74.50000 |
