
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 0.8 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 0.8 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 180 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 300 mΩ |
| Max Current Rating | 300 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1298
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01444
Ext.Price$0.01444
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01444 | $0.01444 |
| 10 | $0.00722 | $0.07220 |
| 50 | $0.00555 | $0.27750 |
| 100 | $0.00427 | $0.42700 |
| 500 | $0.00375 | $1.87500 |
| 1000 | $0.00330 | $3.30000 |
| 3000 | $0.00301 | $9.03000 |
| 5000 | $0.00274 | $13.70000 |
| 10000 | $0.00250 | $25.00000 |
| 30000 | $0.00228 | $68.40000 |
