
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 1.1 Ω |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 2 kΩ |
| Height | 950 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Width | 800 µm |
| Length | 1.6 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 50 mA |
Stock: 1051
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02658
Ext.Price$0.02658
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02658 | $0.02658 |
| 10 | $0.01329 | $0.13290 |
| 50 | $0.01022 | $0.51100 |
| 100 | $0.00786 | $0.78600 |
| 500 | $0.00709 | $3.54500 |
| 1000 | $0.00640 | $6.40000 |
| 3000 | $0.00598 | $17.94000 |
| 5000 | $0.00559 | $27.95000 |
| 10000 | $0.00522 | $52.20000 |
| 30000 | $0.00488 | $146.40000 |
| 50000 | $0.00456 | $228.00000 |
| 100000 | $0.00426 | $426.00000 |
