
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 1.3 Ω |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 2.5 kΩ |
| Height | 950 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Width | 800 µm |
| Length | 1.6 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 50 mA |
Stock: 1483
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02670
Ext.Price$0.02670
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02670 | $0.02670 |
| 10 | $0.01335 | $0.13350 |
| 50 | $0.01027 | $0.51350 |
| 100 | $0.00931 | $0.93100 |
| 500 | $0.00844 | $4.22000 |
| 1000 | $0.00784 | $7.84000 |
| 3000 | $0.00728 | $21.84000 |
| 5000 | $0.00676 | $33.80000 |
| 10000 | $0.00628 | $62.80000 |
| 30000 | $0.00584 | $175.20000 |
