
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 350 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 300 Ω |
| Height | 950 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Width | 800 µm |
| Length | 1.6 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 200 mA |
Stock: 1730
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01344
Ext.Price$0.01344
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01344 | $0.01344 |
| 10 | $0.00672 | $0.06720 |
| 50 | $0.00517 | $0.25850 |
| 100 | $0.00398 | $0.39800 |
| 500 | $0.00351 | $1.75500 |
| 1000 | $0.00310 | $3.10000 |
| 3000 | $0.00284 | $8.52000 |
| 5000 | $0.00260 | $13.00000 |
| 10000 | $0.00238 | $23.80000 |
| 30000 | $0.00218 | $65.40000 |
