
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 0.8 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 0.8 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 31 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 865
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01276
Ext.Price$0.01276
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01276 | $0.01276 |
| 10 | $0.00638 | $0.06380 |
| 50 | $0.00491 | $0.24550 |
| 100 | $0.00378 | $0.37800 |
| 500 | $0.00332 | $1.66000 |
| 1000 | $0.00291 | $2.91000 |
| 3000 | $0.00268 | $8.04000 |
| 5000 | $0.00246 | $12.30000 |
| 10000 | $0.00226 | $22.60000 |
| 30000 | $0.00208 | $62.40000 |
