
| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Height | 800 µm |
| Number of Lines | 1 |
| Impedance | 500 Ω |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| DC Resistance (DCR) | 600 mΩ |
| Max Current Rating | 150 mA |
Stock: 7292
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01804
Ext.Price$0.01804
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01804 | $0.01804 |
| 10 | $0.00902 | $0.09020 |
| 50 | $0.00694 | $0.34700 |
| 100 | $0.00534 | $0.53400 |
| 500 | $0.00483 | $2.41500 |
| 1000 | $0.00437 | $4.37000 |
| 3000 | $0.00410 | $12.30000 |
| 5000 | $0.00384 | $19.20000 |
| 10000 | $0.00360 | $36.00000 |
| 30000 | $0.00338 | $101.40000 |
| 50000 | $0.00317 | $158.50000 |
| 100000 | $0.00297 | $297.00000 |
