
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 80 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 180 mΩ |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 5562
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01836
Ext.Price$0.01836
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01836 | $0.01836 |
| 10 | $0.00918 | $0.09180 |
| 50 | $0.00706 | $0.35300 |
| 100 | $0.00543 | $0.54300 |
| 500 | $0.00492 | $2.46000 |
| 1000 | $0.00446 | $4.46000 |
| 3000 | $0.00417 | $12.51000 |
| 5000 | $0.00390 | $19.50000 |
| 10000 | $0.00364 | $36.40000 |
| 30000 | $0.00340 | $102.00000 |
| 50000 | $0.00318 | $159.00000 |
| 100000 | $0.00297 | $297.00000 |
