
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 15 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 0 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Max Current Rating | 1 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 927
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03944
Ext.Price$0.03944
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03944 | $0.03944 |
| 10 | $0.01972 | $0.19720 |
| 50 | $0.01517 | $0.75850 |
| 100 | $0.01378 | $1.37800 |
| 500 | $0.01251 | $6.25500 |
| 1000 | $0.01147 | $11.47000 |
| 3000 | $0.01052 | $31.56000 |
| 5000 | $0.00965 | $48.25000 |
| 10000 | $0.00885 | $88.50000 |
| 30000 | $0.00812 | $243.60000 |
