
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 1 kΩ |
| DC Resistance (DCR) | 350 mΩ |
| Max Current Rating | 400 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 93
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03842
Ext.Price$0.03842
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03842 | $0.03842 |
| 10 | $0.01921 | $0.19210 |
| 50 | $0.01478 | $0.73900 |
| 100 | $0.01344 | $1.34400 |
| 500 | $0.01222 | $6.11000 |
| 1000 | $0.01123 | $11.23000 |
| 3000 | $0.01032 | $30.96000 |
| 5000 | $0.00949 | $47.45000 |
| 10000 | $0.00872 | $87.20000 |
| 30000 | $0.00802 | $240.60000 |
