
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 120 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 150 mΩ |
| Max Current Rating | 1 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 78826
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03794
Ext.Price$0.03794
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03794 | $0.03794 |
| 10 | $0.01897 | $0.18970 |
| 50 | $0.01459 | $0.72950 |
| 100 | $0.01325 | $1.32500 |
| 500 | $0.01203 | $6.01500 |
| 1000 | $0.01109 | $11.09000 |
| 3000 | $0.01023 | $30.69000 |
| 5000 | $0.00943 | $47.15000 |
| 10000 | $0.00870 | $87.00000 |
| 30000 | $0.00802 | $240.60000 |
