CBG321609U122T
Mfr.Part #:
CBG321609U122T
Datasheet:
Description:
Ferrite Beads and Chips 1206(3216 Metric) SMD/SMT 1.2 kΩ 100 mA
ParameterValue
Tolerance25 %
Length3.2 mm
Width1.6 mm
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
Height900 µm
PackagingReel
RoHSCompliant
Impedance1.2 kΩ
DC Resistance (DCR)600 mΩ
Max Current Rating100 mA