
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 1.78 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 80 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 150 mΩ |
| Max Current Rating | 1 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 309
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03620
Ext.Price$0.03620
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03620 | $0.03620 |
| 10 | $0.01810 | $0.18100 |
| 50 | $0.01392 | $0.69600 |
| 100 | $0.01262 | $1.26200 |
| 500 | $0.01145 | $5.72500 |
| 1000 | $0.01061 | $10.61000 |
| 3000 | $0.00983 | $29.49000 |
| 5000 | $0.00911 | $45.55000 |
| 10000 | $0.00844 | $84.40000 |
| 30000 | $0.00782 | $234.60000 |
