
| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Number of Lines | 1 |
| Tolerance | 25 % |
| Max Current Rating | 400 mA |
| Width | 2.5 mm |
| Packaging | Reel |
| Height | 1.3 mm |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Length | 3.2 mm |
| DC Resistance (DCR) | 200 mΩ |
| Impedance | 100 Ω |
Stock: 451
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09792
Ext.Price$0.09792
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09792 | $0.09792 |
| 10 | $0.04896 | $0.48960 |
| 50 | $0.04472 | $2.23600 |
| 100 | $0.04084 | $4.08400 |
| 500 | $0.03778 | $18.89000 |
| 1000 | $0.03495 | $34.95000 |
| 3000 | $0.03234 | $97.02000 |
| 5000 | $0.02832 | $141.60000 |
