
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 400 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 300 Ω |
| Height | 2.25 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Width | 1.6 mm |
| Length | 3.2 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 400 mA |
Stock: 1224
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13324
Ext.Price$0.13324
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13324 | $0.13324 |
| 10 | $0.06662 | $0.66620 |
| 50 | $0.06085 | $3.04250 |
| 100 | $0.05558 | $5.55800 |
| 500 | $0.05134 | $25.67000 |
| 1000 | $0.04743 | $47.43000 |
| 3000 | $0.04381 | $131.43000 |
| 5000 | $0.03842 | $192.10000 |
