
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 4.5 mm |
| Width | 3.2 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 1.7 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 120 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 250 mΩ |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 272
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13018
Ext.Price$0.13018
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13018 | $0.13018 |
| 10 | $0.06509 | $0.65090 |
| 50 | $0.05925 | $2.96250 |
| 100 | $0.05393 | $5.39300 |
| 500 | $0.05043 | $25.21500 |
| 1000 | $0.04716 | $47.16000 |
| 3000 | $0.04410 | $132.30000 |
| 5000 | $0.03871 | $193.55000 |
